Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

Madde 1
Sipariş verilmeden önce mutlaka kullanıcının profil herkese açık hale getirilmelidir. Gizli olmamalıdır. İşlem yapılan hesapta en az 3 paylaşım ve profil fotoğrafı olmalıdır.

Madde 2
Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir takipçi vb. işlemlerde hesabınız kapatılabilir lütfen "Yeni Açılmış","Telif İçerikli","Sms ve Mail Onaysız" Hesaplara Takipçi Almayınız.Aynı zamanda sıradan bir hesabın kapanma riski de bulunmaktadır. Lütfen bunları göz önünde bulundurunuz sorumluluk kabul edememekteyiz.

Madde 3
Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

Madde 4
Kapanan hesap,silinen takipçi, ve her türlü sipariş eksikliği konusunda medyazilla.com garanti vermemektedir. Şuana kadar hiç yaşanmamış olsa bu kişinin sorumluluğundadır.

Madde 5
medyazilla.com bütün işlemlerde aktiflik & düşmeme garantileyemez, sadece alınan miktarın yüklemesinde sorumludur. (Garantili servisler hariç) Eğer eksik yükleme olursa, siparişinizi tamamlayamazsak sistem otomatik şekilde eksik kısmın ücretini iade etmektedir. Organik takipçi olarak belirtilen takipçiler genelde kendi elleriyle takip ederler ve Türk isimlerden oluşmaktadır. Herhangi bir etkileşim garantilenmez. Gerçek kişilerin açmış olduğu yan hesaplar da bu kapsama girmektedir. 

Madde 6
medyazilla.com üzerinden alım yapanlar siparişlerinde kendisi sorumludur.

Madde 7
Tüm işlemlerde aynı hesaba lütfen sipariş tamamlandıktan sonra en az 6 saat bekleyip öyle başka bir sipariş geçiniz.

Madde 8
Takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur(garanti süresi dışında) süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler yavaş yavaş silinebilir/düşebilir. 

Madde 9
Sipariş esnasında hesabınızı gizli seçeneğine alırsanız ve gelen kullanıcılarda silme, çıkarma işlemi yaparsanız iade yapılmaz. 

Madde 10
Hatalı işlem yapılan siparişlerde iade işlemi yapılamayabilir. Lütfen siparişlerinizi girerken tekrar tekrar kontrol edin.

Madde 11
+18, uygunsuz içerik, illegal satış, kumar vb. hesaplara hiçbir şekilde işlem yapılmaz. Kesinlikle sipariş vermeyiniz. Verdiğiniz takdirde siparişiniz tamamlanmayacaktır, Sistem tarafından otomatik başlayan bir sipariş ise ve başladıktan sonra bir yönetici bu durumu farkettiği takdirde eksik tamamlanacaktır. Müşterinin Herhangi bir iptal - iade hakkı söz konusu olmayacaktır.

Madde 12
Sistem üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi sistemsel yoğunluğa göre değişebilir , ertelenebilir , uzatılabilir. Organik takipçilerde başlama süresi 72 Saati bulabilir, kullanıcı bunu göz önünde bulundurarak sipariş vermelidir. 

Madde 13
Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir ancak bizimle bir hizmet konusunda anlaştığınızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Madde 14
Siparişinizi verdikten sonra hesap, kullanıcı adı, gönderi vs.'lerde sipariş tamamlanana kadar değişiklik yapmayın,  gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden alım yapmayınız!

Bu hususlara dikkat etmezseniz yaşanacak durumlardan dolayı sorumluluk bize ait değildir.
Sistemimizden sipariş vermiş olan herkes bu kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

MedyaZilla.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.